Filtruj według

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0kg - 1kg

Cena

Cena

  • 12,00 zł - 1 548,00 zł

CLAAS

Zależy nam, aby w sklepie znajdowały się komponenty do wielu maszyn rolniczych. Przedstawiamy szeroki wybór części zamiennych i oryginalnych do pras produkcji Claas. W trosce o najwyższą jakość oferowanych produktów zdecydowaliśmy się na współpracę wyłącznie ze starannie dobranymi importerami sprzętu rolniczego, którzy oferują komponenty najlepszych marek.

 

Części zamienne do pras – Claas...

 

W asortymencie sklepu internetowego dostępne są między innymi: czujniki obrotów, tulejki, iglice, blachy i prowadnice podbieracza, wyłączniki krańcowe, klosze lamp, łożyska, chwytaki sznurka, zębatki i koła zębate, wieszaki igieł, palce supłacza, noże prasy, tarcze przeciążeniowe, podstawy aparatu wiążącego i wiele innych wysokiej jakości komponentów.

CLAAS

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-21 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Uszczelniacz claas 0008224993 oem
Osłona walca rolującego napawanego prasa claas 0008584760
Obudowa łożyska lewa claas sprint 0009718941
Stalnica tłoka claas quadrant 0008331670
Płytka plastikowa skrobak claas quadrant 0008331670
Rolka tłoka claas quadrant 0002146500
Podkładka claas 0008557380
Szyna bieżnia tłoka claas quadrant 0008417100
Czujnik obrotów magnetyczny claas zam. 011815
Tulejka claas 0008244940 oem
Iglica metalowa renault, rivierre casalis 87124 , b123139
Blacha podbieracza claas rollant quantum 987770
Wyłącznik krańcowy claas 0000104115
Prowadnica podbieracza 820788/818050 claas nh
Klosz lampy tylnej poz./kier. hella 177410
Osłona przeciwnawinięciowa claas oem 0008443420
łożysko claas 0002334390
Chwytak sznurka 816647 / rs53270 / 206647500 / 206.6475.00
Mocowanie claas quadrant oem 855413
Tuleja jhb h2309 502595 claas
Palec podbieraca claas marcant 8072970