O Nas...

Nasza działalność POLAGRIPARTS powstała na fundamencie działającej od 2005 roku Firmy POLAGRI , która głównie zajmuje się importem używanych ciągników  i maszyn rolniczych z krajów Unii Europejskiej.

            Firma POLAGRIPARTS powstała z myślą o rozszerzeniu dotychczasowej działalności Firmy POLAGRI o części zamienne do ciągników używanych i maszyn rolniczych.

            W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment części zamiennych do  ciągników FENDT , MASSEY FERGUSON , CLAAS , RENAULT , NEW HOLLAND , JOHN DEERE , CASE , DEUTZ FAHR , ZETOR i innych . Posiadamy części  zamienne do silników ( PERKINS, DEUTZ, MWM, MAN,  CNH, IVECO, CAT, FORD, CUMMINS ) , układów hydraulicznych , skrzyń biegów , zawieszenia , osi przedniej i tylnej , oświetlenia , oleje shell, filtry paliwowe i hydrauliczne ( Claas, John Deere, CAT, New Holland, Fleetguard, Donaldson , Granit , Hart ) , smary …

            W naszej ofercie znajdziecie również  części do kombajnów zbożowych i sieczkarni Claas , John Deere , New Holland , Krone  , pras belujących ,  maszyn uprawowych LEMKEN , KONGSKILDE , KUHN, KVERNELAND, do użytków zielonych i wielu innych.

Działalność POLAGRIPARTS współpracuje z wieloma producentami części do maszyn rolniczych jak również z największymi hurtowniami zajmującymi się rynkiem agro.

 

 

Nasze motto:

Pozwólcie nam pomóc Sobie...

Wiemy, jak ważny jest dobry kontakt i wysoka jakość usług, dlatego dla nas to absolutny priorytet. POLAGRIPARTS zapewni Państwu profesjonalną, kompetentną i miłą obsługę zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Pozostajemy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, a także doradzimy w wyborze odpowiednich części zamiennych do Państwa maszyn rolniczych.

 

Kontakt...

 

Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować, prosimy wybrać najwygodniejszą formę kontaktu. Oferujemy kontakt telefoniczny, faks, czat online z konsultantem, który z przyjemnością odpowie na Państwa pytania i doradzi najlepszy wybór części zamiennych do ciągników i maszyn rolniczych. Czekamy również na wiadomości mailowe, na które odpowiemy najpóźniej w ciągu 24 godzin.

POLAGRI PARTS Artur Królak
Prusinowice 68
06-150 Świercze

tel.: +48 23 692 17 20

605 666 137
fax: +48 23 692 17 20
biuro@polagriparts.pl
polagriparts@wp.pl

GG:
48898584

Dojazd Do Nas